56856139 UA-155115049-1
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Zeybek mobilya kaliteyi müşteri odaklı bir perspektif ile şirket kültürünün ana ögesi haline  getirmeyi hedefler. Bu doğrultuda  tüm zeybek mobilya çalışanları için kalite bir yaşam biçimidir.

Üretim noktamız sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip edip, bu alandaki tecrübesiyle birleştirmekte bilgisayar destekli tasarım ve ar-ge çalışmalarıyla ürün henüz üretilmeden görsel ve ergonomik kalite konusunda taviz vermeden seçkin kaliteli ahşap mobilyaları üretmektedir. Üretim satış ve satış sonrası hizmetiyle de güven vermektedir. Üretim aşamasında  kullandığımız aparat, bağlantı sistemleri ve mobilya aksesuarlarının tamamı kalite  belgelidir.

Politikamız her türlü müşteri talebi karşılayabilen güvenilir ve sürekli olan kaliteden ödün vermeyen sektöründe  öncü olan gelişen teknolojiyi yakından takip eden dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren zamanı iyi planlayıp  kaliteyi ön planda tutarak  hızlı bir üretim sistemi uygulayan dışa açık uluslararası bir Türk firması  olmaktır.

MOBİLYA SEKTÖRÜNDE DOLU DOLU 16 YILLIK DENEYİM

Tıkla Ara!